Vítejte

Společnost Mikrovlny s.r.o. je ryze česká společnost s českým kapitálem.

Vývojem a výrobou elektronických zařízení se zabývá od roku 2000.

V počátcích jsme se zaměřili na výrobu antén v pásmu 2,4GHz  pro  operátory a poskytovatele, později jsme vyvinuli vlastní Wi-Fi router, který jediný na světě uměl pracovat se všemi tenkrát dostupnými PCMCIA kartami.

V současné době se orientujeme ve větší míře na poskytovatele internetu a domácí uživatele, pro které jsou určeny především inteligentní zásuvky, které najdou uplatnění jak v domácnosti, tak u poskytovatelů.

Vzhledem k tomu, že naše společnost tyto produkty vždy vytváří v pravém slova smyslu (nepoužíváme žádný Linux nebo DK kompilát, ale vždy  vytváříme vlastní návrh  HW a SW na platformě ASM a C), poskytujeme k produktům maximální technickou podporu a servis. Všechny naše produkty maji platné certifikáty CE, v prohlášení o shodě vždy uvádíme odkazy na měřící protokoly ke každému zařízení z akreditovaných zkušeben. Jsme tedy primární výrobci této elektroniky.

 V roce 2012 se společnost přejmenovala na IQtronic technologies Europe s.r.o. z důvodu plné identifikace s nejoblíběnějšími produkty známé v zahraničí pod značkou IQsocket.

Naše společnost vlastní rovněž vstřikolis i formu, naleznete-li produkt IQsocket se stejným designem, jedná se vždy o výrobek naší společnosti, který brandujeme pro mnoho prodejců po celém světě. Zařízení se tedy kompletně vyrábí v České republice.

 

 Naše společnost již 10 let pro vás vyrábí elektronické zařízení. Rok 2013 přinese řadu změn. Zakoupili jsme  kompletní vybavení pro vlastní SMT  výrobu. Klimakomoru pro testy od +200 do -70 stupňů C.  Do laboratoře přibyly GSM testery a kompletní pracoviště pro EMI měření v prostoru a na síťových svorkách, včetně VN testeru, nyní tedy můžeme provést rychlý test  pro potřeby firmy v rozsahu ČSN EN55022. To vše pro rychlejší vývoj. Těší nás Váš stalý zájem i zájem "konkurence", která evidentně vychází z našich nápadu a technických řešení, chlubící se, že je nejlepší a přitom zkopíruje manuál našich zařízení s parametry i obrázky.

 

 


Nákupní košík

0 Kč / ks
0 vč. DPH
zobrazit
Inline HTML